hotel starzyński ślub w plenerze

Sala weselna Płock

Sala weselna Starzyński Płock

Nasza sala weselna jest w pełni klimatyzowana i jest w stanie pomieścić 200 gości. Dzięki możliwości połączenia z salą bankietową możemy organizować przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 gości. Do dyspozycji uczestników pozostają wszystkie atrakcje dostępne w SPA (sprzęt aerobowy, sauna sucha i parowa, jacuzzi, słoneczna łąka, aromaterapia, masaże, zabiegi, itp.)

Od pierwszego kontaktu z klientem staramy się, aby finalnie stworzyć przyjęcie w doskonałej oprawie i formie. Zwracamy wielką uwagę na detale, które w ostateczności tworzą całość. Dopełnieniem oferty jest komfort noclegów i wyśmienita kuchnia pełna afrodyzjaków i zapachów otulających wnętrza.

Nasz dział marketingu wykazał się wielokrotnie jako świetny doradca i opiekun Państwa Młodych. Jesteśmy w stanie zapewnić fachową wiedzę, doświadczenie i z powodzeniem zająć się organizacją i kreacją wydarzenia. W naszej ofercie ślubnej znajdziecie Państwo dodatkowe atrakcje typu: foto budka, oprawa dekoracyjna Sali weselnej i kościoła, obsługę barmańską, girlandy balonowe, rejs statkiem po Wiśle, w pełni klimatyzowanym, zaopatrzonym w catering i fachową obsługę etc.

Nasze wnętrza restauracyjne posiadają idealną powierzchnię do organizacji eleganckiego, dobrze skomponowanego przyjęcia ślubnego. Jednym z najbardziej urokliwych i romantycznych atutów tego miejsca jest położenie hotelu na skarpie Wzgórza Tumskiego. Widok na wybrzeże Wisły, zapach wody, odgłosy mew to niepowtarzalne i magiczne zalety na wyciągnięcie ręki.


Zorganizuj uroczystość weselną z przepięknym widokiem na płocką wisłę

Skontaktuj się z nami
Sala weselna w Płocku
Sala weselna w Płocku
Sala weselna w Płocku
Sala weselna w Płocku
Sala weselna w Płocku
Sala weselna w Płocku
Sala weselna w Płocku
Sala weselna w Płocku

Opinie naszych klientów

Zdecydowaliśmy się wybrać wesele w hotelu Starzyński po imprezie naszych przyjaciół. Byliśmy zachwyceni obsługą, wystrojem i pięknym plenerem. Bez słów zdecydowaliśmy, że to jest jedyne miejsce, w którym chcemy ugościć naszych najbliższych. To była świetna decyzja, dziękujemy serdecznie za cudowną imprezę!

Maria i Tomasz

Kontaktowaliśmy się z wieloma salami weselnymi w okolicy Płocka, oglądaliśmy je, sprawdzaliśmy menu i rozmawialiśmy z menadżerami. W hotelu Starzyński zrobili dla nas dokładnie to o czym marzyliśmy, absolutnie wszystko wyszło idealnie. Jesteśmy zachwyceni a wiemy od Gości, że również byli oczarowani.

Weronika i Marcin

Szukając swojej wymarzonej sali weselnej, zaczęliśmy pytać znajomych jaką salę nam polecą. Hotel Starzyński pojawił się w kilku odpowiedziach i wybraliśmy właśnie tutejszą salę. Było niesamowicie! Pyszne jedzenie, świetna obsługa i super klimat! Polecamy gorąco!

Basia i Adam

Kontakt

Hotel Starzyński
ul. Piekarska 1
09-400 Płock
NIP: 774-146-57-18

Rezerwacja pokoi
+48 24 / 366 02 00, +48 571 230 848
hotel@starzynski.com.pl

Gwarancja najniższych cen

Rezerwując przez naszą stronę www masz gwarancję najlepszej ceny.