Płock restauracja

Restauracja w Płocku

Restauracja Starzyński Płock

to wyjątkowe miejsce, zaaranżowane tak, aby zapewnić efektowną oprawę dla wykwintnych kolacji, jak i niezobowiązujących rodzinnych obiadów. Niebanalny architektonicznie budynek, oraz aranżacja wnętrza restauracyjnego i przestrzeni tarasowej świetnie korespondują z pięknem otaczającej je przyrody.

Wyjątkowa restauracja w Płocku z widokiem na Wisłę

to idealne miejsce dla wszystkich osób, które pragną odpocząć od codziennego zgiełku i znaleźć odrobinę wytchnienia. Tutaj czas wydaje się biec o wiele wolniej, niż w centrum miasta Płocka. Dzięki temu, Goście mogą bardziej skupić się na spożywanym posiłku i tym samym czerpać z niego większą przyjemność.

Płock restauracja

Restauracja Starzyński

specjalizuje się w nowoczesnej kuchni polskiej bazującej na świeżych i pełnowartościowych produktach regionalnych. Sezonowe menu zmienia się na bieżąco wraz z porami roku, a odpowiednio dobrana karta win dopełnia doznania kulinarne.

Płock restauracja

Zobacz menu naszej restauracji

Czytaj menu

Oferta upominkowa

Nietypowy podarunek dla bliskiej osoby? Sprawimy, aby Twój Gość czuł się wyjątkowy.

Płock restauracja

Szef kuchni

Jarosław Kozakiewicz

Doznania i doświadczenia smakowe naszych Gości są dla nas najważniejsze. Lata doświadczeń pozwalają mi szeroko spojrzeć na potrzeby osób odwiedzających naszą restaurację.


Związany od 2000 roku z Restauracją Starzyński. Płocki pasjonat tradycyjnej kuchni polskiej. Tworząc dania opiera się na własnej intuicji, dobierając produkty sezonowo i z dbaniem o każdy detal smakowy oraz wizualny.

Kontakt

Hotel Starzyński
ul. Piekarska 1
09-400 Płock
NIP: 774-146-57-18

Rezerwacja pokoi
+48 24 / 366 02 00, +48 571 230 848
hotel@starzynski.com.pl

Gwarancja najniższych cen

Rezerwując przez naszą stronę www masz gwarancję najlepszej ceny.