wesele hotel starzyński płock

Restauracja

Restauracja Starzyński to wyjątkowe miejsce, zaaranżowane tak, aby zapewnić efektowną oprawę dla wykwintnych kolacji, jak i niezobowiązujących rodzinnych obiadów. Niebanalny architektonicznie budynek, oraz aranżacja wnętrza restauracyjnego i przestrzeni tarasowej świetnie korespondują z pięknem otaczającej je przyrody.

Restauracja nad Wisłą to idealne miejsce dla wszystkich osób, które pragną odpocząć od codziennego zgiełku i znaleźć odrobinę wytchnienia w Płocku. Tutaj czas wydaje się biec o wiele wolniej, niż w centrum miasta. Dzięki temu, Goście mogą bardziej skupić się na spożywanym posiłku i tym samym czerpać z niego większą przyjemność.

okrągły stół weselny starzyński

Nasza restauracja specjalizuje się w nowoczesnej kuchni polskiej bazującej na świeżych i pełnowartościowych produktach regionalnych. Sezonowe menu zmienia się na bieżąco wraz z porami roku, a odpowiednio dobrana karta win dopełnia doznania kulinarne.

menu ślubne starzyński

Zobacz menu naszej restauracji

Czytaj menu

Oferta upominkowa

Nietypowy podarunek dla bliskiej osoby? Sprawimy, aby Twój Gość czuł się wyjątkowy.

Jarosław Kozakiewicz szef kuchni w hotelu Starzyński

Szef kuchni

Jarosław Kozakiewicz

Doznania i doświadczenia smakowe naszych Gości są dla nas najważniejsze. Lata doświadczeń pozwalają mi szeroko spojrzeć na potrzeby osób odwiedzających naszą restaurację.


Związany od 2000 roku z Restauracją Starzyński. Pasjonat tradycyjnej kuchni polskiej. Tworząc dania opiera się na własnej intuicji, dobierając produkty sezonowo i z dbaniem o każdy detal smakowy oraz wizualny.